یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 08:11

لزوم ایجاد سازمان محیط زیست آدمیزاد

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

ما که مازان باشیم معتقدیم کلا باید این سازمان حفاظت از محیط زیست را منحل کنند.
لابد دلیلش را می‌خواهید بدانید، چشم! توضیح می دهم:
اولا؛ وقتی بارندگی نباشد خشکسالی می شود و وقتی باران و برف باشد سیل راه می‌افتد، یعنی محیط زیست کشور کلا حالت طبیعی خودش را حفظ کرده است و این همه نهاد عریض و طویل فقط به مصرف بودجه مشغولند ودرکنترل ومهارطبیعت کاری نمی‌کنند که نگران بهم خوردن محیط زیست باشیم. فقط مواظب باشید خودمان از تشنگی نمیریم و یا سیل نبردمان.
ثانیا؛ وقتی کسی را که خودش در گذشته از بانیان بهم خوردن محیط زیست بوده  می تواند رییس فعلی ان باشد، یعنی سازمان حفاظت از محیط زیست  با مدیریت مخالف محیط زیست هم قابل اداره کردن است  و بود و نبودش یکسان است.
ثالثا ؛ اگر نگران چرنده و پرنده وحشی هستید، خیالتان راحت باشد، مگس و پشه و کک و ساس و موش که نسبت به  سمّ و امشی واکسینه هستند و به کار شان مشغولند، گراز و گرگ و پلنگ وخرس و روباه و شغال هم هر از چندگاهی میایند ومرغ و خروس و دام و شبان روستاییان و عشایر را میل می فرمایند و زنده می‌مانند. وقتی هم که به رییس سابق سازمان میگوییم پارک‌های حفاظت شده درست کنید و حریم وحوش را مشخص کنید، می فرمایند : ما به حریم آنان تعرض کرده ایم و آنها حق دارند.
بنابراین بهتر است سازمانی برای حفاظت از محیط زیست آدم‌ها درست کنیم، چرا که وحوش حق خودشان را می‌دانند و بدان هم عمل می‌کنند‌، اما انسان‌ها هستند که فعلا حقوق شهروندیشان بین دو قوه در کمای مطلق به سر می‌برد.
مازان

خواندن 482 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « واردات توهین آمیز باز هم سیف... »

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395