چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 09:59

اطلاعات تکميلي

  • به مناسبت هفته خبرنگار صورت گرفت؛

بازدید مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران از روزنامه عصراقتصاد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سمیه بابایی

عصراقتصاد: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه مدیران و اعضای روابط عمومی این بانک، با حضور در روزنامه عصراقتصاد از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این رسانه قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ما، روز گذشته همزمان با نزدیک شدن به روز خبرنگار "مرتضی اکبری" مدیرعامل به همراه مشاور و رییس اداره حوزه مدیریت، مدیران، معاونان و اعضای روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، از موسسه رسانه ای عصر سرآمدان اقتصادی (روزنامه عصراقتصاد) بازدید کردند.

اکبری در این بازدید از بخش‌های مختلف تحریریه دیدن کرد و با مدیران این روزنامه به گفت‌وگو پرداخت.

وی با اشاره به عملکرد و رفتار نامناسب برخی رسانه ها در انتشار اخبار و مطالب، گفت: این در شرایطی است که روزنامه عصراقتصاد در اطلاع رسانی اخبار بسیار فعال بوده و رویکردی کاملا مثبت داشته و به طور دقیق و کامل واقعیت‌ها را پوشش می دهد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد: روزنامه عصراقتصاد با تولید اخبار واقعی و پوشش نقاط مثبت و منفی سیستم بانکی می تواند خلا موجود در اطلاع رسانی خدمات دهی بانک ها و انتظارات مردم از آنها را پوشش دهد.

اکبری در ادامه با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران وابسته به هیچ جناحی نیست، عنوان کرد: بسیاری از مردم از این بانک ارتزاق می کنند و حمایت رسانه ها از این بانک می تواند بسیار موثر باشد.

وی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهرایران جایگاه بالایی در بین اقشار جامعه داشته و نزدیک به یک میلیون نفر در سال از تسهیلات این بانک استفاده می کنند و شواهد نشان می دهد که مردم از عملکرد این بانک رضایت کاملی دارند.

اکبری با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهرایران یک بانک کاملا بی حاشیه است، اظهار داشت: کارمندان و پرسنل این بانک همگی نیروهای جوان و با انگیزه و از فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند که در حال حاضر به خدمت رسانی به مردم مشغولند.

وی در ادامه به طرح های مختلف بانک قرض الحسنه مهر ایران اشاره و خاطرنشان کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تسهیل امر ازدواج و به منظور ایجاد اطمينان خاطر والدين از تأمين آتيه فرزندان خود، اقدام به ارائه طرح پيوند مهر ايران کرده است. در اين طرح متقاضيان می توانند با مراجعه به شعب بانک، ضمن افتتاح حساب و انجام فعاليت هاي بانکي خود، از تسهيلات قرض‌الحسنه تا سقف ۸۰۰ ميليون ريال با كارمزد ۴ در صد بهره‌مند می شوند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد: این طرح جنبه اجتماعی و حمایتی داشته و بعد معنوی آن پررنگ تر از بخش های مادی آن است.

اکبری با اشاره به طرح"همیاران مهر" که برای کمک به همنوعان است، تصریح کرد: افراد می‌توانند به اندازهای که توان دارند در بانک قرض الحسنه مهرایران سپرده گذاری کنند تا از محل آن به اقشار نیازمند جامعه کمک شود.

همچنین در این بازدید "سیف اله یزدانی" مدیرمسئول روزنامه عصراقتصاد ضمن خوشامد گویی به مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران و تیم همراه، گفت: اینکه در هفته خبرنگار به خادمان قلم به دست توجه داشتید، موجب سرافرازی ما است.

مدیرمسئول روزنامه عصراقتصاد با اشاره به نقش مهم و کلیدی قرض الحسنه در زندگی مردم، اظهار داشت: روزنامه عصراقتصاد آمادگی هرگونه اطلاع رسانی و کمک در راستای آشنایی مردم با محصولات و خدمات این بانک را دارد که صحبت های وی مورد استقبال مدیران این بانک نیز واقع شد.

یزدانی در ادامه با معرفی محصولات و خدمات روزنامه عصراقتصاد، تصریح کرد: علاوه بر روزنامه که به بیان مطالب و اخبار اهالی کسب وکار پرداخته و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن ها قرار می دهیم، موضوعات دیگری نیز مطرح است که در مجلات متعلق به روزنامه به آن ها پرداخته می شود.

در پایان این بازدید، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران ضمن تبریک روز خبرنگار به همکاران عصراقتصاد، با اهدای لوح تقدیر به مدیرمسئول این روزنامه از خدمات و زحمات این رسانه در خدمت رسانی به مردم تقدیر و تشکر کرد.

 

خواندن 407 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

جدیدترین عناوین

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395